Mobilny Wizaż Anna Domachowska » Usługi

Usługi

Metamorfoza (makijaż i stylizacja fryzury + zdjęcia)

Zawsze chciałaś zobaczyć się w innym „wydaniu” makijażu i fryzury, ale brak Ci odwagi/pomysłu? Zarezerwuj sobie na to spotkanie dwie godziny i zapomnij o problemach. Gwarantuję rozluźniającą atmosferę podczas usługi i piękne zdjęcia pamiątkowe.

 

Przegląd kosmetyczki + porady makijażowe

 

Kupujesz coraz więcej kosmetyków, ale czujesz, że nadal nie wiesz jak ich używać, jak jełączyć? Efekt zapowiadany przez producentów „nie działa”? Pozwól, że podpowiem Ci jak sobie nie szkodzić, a pomóc 😉 i przedstawię Ci kilka tricków makijażowych na świeży wygląd każdego dnia.

 

Makijaż okolicznościowy, wieczorowy

 

Barwny, fantazyjny, świetlisty. Zaproponuję Ci najnowsze trendy w makijażu, dostosowując je do Twojego typu urody. Oferuję doklejanie kępek rzęs i rozświetlenie dekoltu w cenie makijażu.

 

Makijaż dzienny lub no-make up

 

Proponuję makijaż lekki, kobiecy, delikatnie tuszujący niedoskonałości cery. Idealny do pracy, ale też szczególnie uwielbiany przez osoby nie malujące się na co dzień.

Makijaż próbny i ślubny

 

Wykonuję makijaże ślubne tylko poprzedzone próbnym – rezerwuję dla Ciebie więcej czasu, wsłuchując się w Twoje potrzeby i preferencje, tak abyśmy mogły stworzyć wymarzony wizerunek na Twój najważniejszy dzień.

 

Stylizacja fryzur (upięcia, loki, koki, warkoczyki)

 

Do każdego z powyższych makijaży mogę wykonać dodatkowo upięcie, burzę loków czy warkoczyki. Pamiętaj, aby powiedzieć o tym przed makijażem i zarezerwować odpowiednio więcej czasu na usługę. Nie zajmuję się strzyżeniem i farbowaniem.

 

Analiza kolorystyczna

Usługa dla osób poszukująch swego stylu w ubiorze i makijażu. Schludny wygląd to niekoniecznie idealna figura i drogie marki, lecz wiedza na temat tego jak skomponować strój odpowiedni dla naszej sylwetki w trafnie dobranej gamie kolorystycznej. Wspólnie odkryjemy jakim jesteś typem urody i odnajdziemy w kole barw te podkreślające twą urodę. Podpowiem ci m.in. jakie kolory zastosować w makijażu aby podkreślić kolor oczu, a także na które warto zwrócić uwagę przemierzając kilometry w dziale odzieży.

👇👇👇

PAKIET PODSTAWOWY  trwa dwie godziny. Jest to czas na określenie twojego typu urody i dobranie odpowiednich kolorów do późniejszych stylizacji oraz makijaży. Pracuję z pomocą profesjonalnych zestawów chust i plansz. Celem spotkania jest ocieplenie wizerunku, podbicie witalności cery, ożywienie spojrzenia dzięki odpowiednim barwom. Omawiam szczegółowo kolejne elementy garderoby, przekazuję personalizowane wskazówki stylizacyjne.

PAKIET ROZSZERZONY  zawiera dodatkowo makijaż instruktażowy (dzienny lub wieczorowy) w odpowiedniej tonacji. Na zakończenie otrzymasz ode mnie właściwy dla twej urody karnet kolorystyczny do późniejszych samodzielnych, świadomych zakupów. Karnet zawiera wskazówki nt. odpowiednich dla ciebie ubrań, dodatków, fryzur i makijażu.

Wizaż, charakteryzacja i stylizacja do sesji zdjęciowej

 

Oferuję profesjonalne przygotowanie modelki na potrzeby sesji zdjęciowej w zakresie wizażu i charakteryzacji. Chętnie pomogę w doborze stroju i dodatków, by zagwarantować spójny wizerunek dostosowany do potrzeb sesji. Więcej w zakładce WSPÓŁPRACA.

Zapraszam do kontaktu!